JEDINÁ ITALSKÁ RESTAURACE VE ŠPINDLU

ZAŽIJTE TU PRAVOU ITÁLII

Malý kousek pravé Itálie v srdci Krkonošského národního parku.

V penzionu Sofinata
JEDINÁ ITALSKÁ RESTAURACE VE ŠPINDLU

ZAŽIJTE TU PRAVOU ITÁLII

Malý kousek pravé Itálie v srdci Krkonošského národního parku.

V penzionu Sofinata

Nabízíme typické domácí italské suroviny dovážené z okolí Abruzza a Kampánie. Používáme výhradně originální a nejkvalitnější italské ingredience

Seznamte se s naší domácí italskou trattorií se silným rodinným příběhem

Vše připravujeme dle originálních receptur, které se předávaly z generace na generaci. Naší specialitou je neapolská pizza, která je známá pro své tenké měkké těsto a vysoký nadýchaný okraj.

ZOBRAZIT MENU
Do pizzerie jsme zavolali a chtěli najednou 15 pizz 🙈 Za hodinu byly všechny hotové i přesto, že jsme volali o prodloužený víkend ve špičce večer. Všechny druhy byly vynikající, těsto tenké a přesto okraje nadýchané. Velmi doporučuji 🤗👍🔝
Hanka Lukešová
Hanka Lukešová
30. Říjen, 2022.
Nejlepší pizza, co jsem kdy jedla👍👍👍👍
Kaja Kaja
Kaja Kaja
28. Říjen, 2022.
Bardzo dobra pizza. Znakomite ciasto. Włoska muzyka w tle robi klimat.
Anna
Anna
20. Říjen, 2022.
S ženou, dítětem a psem jsem navštívili tento Penzionu a byl to geniální zážitek. Po gastronomické stránce, to bylo jedno velké víkendové obžerství - jejich Carpaccio jsem si zamiloval. Další genialita je jednoznačně pizza Diavola - pořád a stále dokola. Pokoj který jsme dostali byl čistý, prostorný s TV a novou koupelnou. Jako milý bonus, jsme dostali pokoj kde byla zavěšená lenošící houpačka ze stropu. Den před odjezdem se u nás na večeři zastavil majitel penzionu, ptal se jestli je vše v pořádku a jak jsme spokojeni. Byli jsme moc spokojeni, dáváme 5 z 5 a věříme že se sem budeme pravidelně vracet.
Stoklasa Petr
Stoklasa Petr
18. Říjen, 2022.
Pyszne włoskie jedzenie. Polecam 😁
Małgoś
Małgoś
10. Říjen, 2022.
ITÁLIE PŘIJELA DO ŠPINDLU

L’ITALIA È ARRIVATA A ŠPINDL

Naše menu nabízí neapolskou pizzu, kterou každý den ručně pro Vás připravuje Liberato, dle studie od nejlepších italských pizzařů. Všechny italské suroviny nám zaváží každý týden strýček Giuseppe. Čerstvou sezónní zeleninu máme od Jirky místního krkonošského farmáře. Burratu a Nodini kupujeme jedině od Marca a Titi z Mozzarelart v Praze, kde je zaručená kvalita a autentičnost výroby.

Celé menu

Menu

PENZION SOFINATA

Zažijte příjemnou dovolenou v krkonošském národním parku, v nejznámějším českém Skiareálu Špindlerův Mlýn

Penzion Sofinata